| valimihai154 a întrebat:

Salut prieteni va rog spuneti mi placa video Cooler ArcticCooling Accelero Xtreme 7970 este bun pentru gaming.

adica sa imi mearga jocurile pe ultra si sa o folosesc multi ani.

funda!

Răspuns Câştigător
| buzucan a răspuns:

Nicio placa video n-o folosesti multi ani. chiar si cele de top...
de obicei, ea trebuie schimbata la 2, 3 ani, ca sa poti sa mentii calculatorul la un nivel decent. uite aici cateva detalii despre placi video: http://recomandare.info/placa-video-sfaturi-de-achizitie.html

| valimihai154 explică (pentru buzucan):

Mersi frate daca te as vedea te-as pupa! happy

2 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Am cautat pe net si Arctic Cooling Accelero Xtreme 7970 e un cooler pentru placa video deci nu e placa video intreaga. E doar ventilatorul. Poti sa dai mai multe detalii si poate o sa te pot ajuta.