| MaThoL a întrebat:

Salut, problema destul de fregventa o_0 fps100 la cs1.6 am incercat tot am setat fps_max 101 fps_modem 101 am la options/video OpenGL am in nVidia ControlPanel vsync off si restul al fel, max performance da tot am fps instabil+ ca e mic
Vreo idee?:-s

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Incearca la video 3d daca ai pc slab si net prost nu ai ce face dacat sa le schimbi

| MaThoL explică (pentru Delicv3nt):

Nu a fost asa de l inceput un timp destul de lung a mers bine la 100fps imi mergea si devu da dintr`o data a inceput sa fie instabil si sa faca fite