| lp a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste jocuri shooter va rog. Am un CPU 1.6ghz intel celeron, 2GB RAM si 512MB video nvidia!

Răspuns Câştigător
| DarkAngel98 a răspuns:

Call of duty(sunt multe parti),Constantine,Spintel Cell,Counter Strike, Tomb raider(bine, mai sunt si alte chestii in afara de shooter)

4 răspunsuri:
| AlexFOCA a răspuns:

Call Of Duty Modern Warfare 3 E Scurticel Dar Parca Zici Ca Esti In Realitate Super Grafica Are

| nOmInAliZaTu_1127 a răspuns:

Counter-Strike, Call of Duty 4, Half-Life, Counter-Strike Source, Counter-Strike Condition Zero... etc Funda?happy

| SethEmm a răspuns:

Ba voi nu vedeti ca are doar 1.6 ghz cum naiba sa joace vreun joc din alea care leati enumerat voi

| lp explică (pentru SethEmm):

Sa stii ca pe pc-u asta am jucat Call of duty mw1, mw2, mw3 si la grafici chiar prea bune.