| TheGrooveStreet a întrebat:

Ce Jocuri video imi recomandati? RAM 1Gb, Placa video Nvidia GeForce8400Gs de 512mb, procesor 2.2Ghz intel celeron : Eu am in pc : NFS Undercover.[doar]Ma plictisesc.

6 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

8400 gs e prima placa din seria 8 si cam cea mai slaba.

Joaca-te nou lansatul starcraft 2

| szilard45 a răspuns:

Gta san andreas merge bine ia-ti mp ii mai fain
nfs MW
quake 4
left 4 dead
left 4 dead 2
assasin creed 2
prototype
call of duty 4
si gta 4 nu sunt sigur daca iti merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spore, The Sims, The Sims 2, Gta 3/vice city/san andreas, Quake III Arena... mie imi place SPORE foarte mult.

| mariusamr a răspuns:

Pure; Fallout 3; COD3; COD4; Arma2; Dirt; Velvet Assassin nu stiu daca iti merg toate jocurile ca nu m-am uitat la toate la cerinte sistem. daca mai vrei imi dai un mesaj

| denismihaita a răspuns:

Iti recomand sa-ti iei un ATI RADEON HD 5670 1GB, e ieftin la 500 ron si in plus pe el merge orice joc doresti la MAX SETINGS ( GTA 4 la maxim LoL ). sper sa-ti fie de foloswinking

| Mind_Killer a răspuns:

Pai... GTA SA ( eventual SA:MP ), Alte NFS ( Most wanted, carbon, Shift ), sau jocuri online ( counter, metin, 4story, 9d ), Red alert, si mai mult de atat nu stiu ce sa iti recomand... adica poti sa mai aflii nume de jocuri si poti sa ti le downloadezi si singur.

Întrebări recente