| BezeaToxica a întrebat:

Se merita cumparata tableta E-boda Impresspeed e350? Adica nu stiu cat de bun este procesorul grafic(POWER VR SGX540). As alege tableta Vonio Orin S dar la aceasta nu-mi place ecranul( LCD), as vrea sa se vada cum trebuie din toate unghiurile si 800x400 pixel, fata de impresspeed cu 1200x800 parca...Voi ce ati alege?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

As alege sa mai string bani sau mi-as lua una cu IPS direct din China. Par example - http://www.mp4nation.net/......16gb-black