| BezeaToxica a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot pune cartela (Vodafone) la tableta E-boda Impresspeed E350. Funda si vot la un raspuns precis!

Răspuns Câştigător
| toghaphyboom a răspuns:

Modelul Impresspeed E350 Dual Core vine cu specificatii ce asigura toate nevoile de comunicare ale unui utilizator incepator. Procesorul Dual Core de 1, 5 GHz, memoria RAM de 1 GB si sistemul de operare Android 4.2 permit navigarea fluida pe Internet, redarea de clipuri video si accesarea de jocuri si aplicatii. Datorita memoriei interne de 8 GB, extensibila pana la 32 GB prin card microSD sau stick USB, utilizatorii au suficient spatiu de stocare pentru filme, fotografii, jocuri, carti electronice sau documente.

In paragraful de mai sus sunt mentionate toate sloturile interne ale tabletei, iar din cate stiu eu, aceasta nu are slot de cartela SIM sau MICRO SIM. Imi pare rau!

Succes!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate!

Vezi specificaţiile tehnice oficiale la linkul :
http://www.e-boda.ro/tableta-pc-android-7-e-boda-impresspeed-e350-dual-core

Pentru ce doreai să pui cartelă Vodafone?
Pentru apeluri sau pentru net?

Sărbători fericite!

| anastasiatya a răspuns:

Niciodata

| DANIEL182 a răspuns:

Cumparaty modem