| BezeaToxica a întrebat:

Ce tableta sa aleg intre Vonino Orin S si Eboda Impresspeed E350? Argumentati va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as sfatui sa-ti cumperi tableta Vonino Orin S.

Cel mai mare avantaj este procesorul dual core de 1.6 GHz fata de eboda care are procesor de 1.5 GHz simplu.

Ramul este acelasi la amandoua, 1 GB DDR3.

Display-ul este de asemenea un avantaj al Vonino(9.7 inch) in fata Eboda(doar 7 inch), iar camerele de pe vonino sunt amandoua de 2 MPx, pe cand Eboda are doar una pe fata de 0.3 MPx.

Bateria de la Vonino este mai puternica fata de cea de la Eboda, dar datorita performantelor si dimensiunilor autonomia de lucru ajung la amandoua sa fie in jurul a 5 ore.

Amandoua tabletele au sistemul de operare Android, Jelly Bean.

Astfel cea mai buna varianta este Vonino Orin S, cu un singur dezavantaj, si acela fiind pretul.

1 răspuns:
| BezeaToxica explică:

Vonino are tot 7 inch!