| VideoGame a întrebat:

Spuneti-mi cateva servere private de metin2 cu lvl max 250, arme si armuri care sa evolueze ceva cam ca metin2mage.

5 răspunsuri:
| NELLSON a răspuns:

Pai cum ziceai si u metin2 mage, metin2 val mondial, metin2 lunaris, metin2 tdl

| Mat3w a răspuns:

Iti recomand eu unul joc de 1 zi si am 112 si am facut peste 4kkk otel la mag si kimono e foarte frumos serveru Metin2 Energy pe serverul Ammon

| Laur4u a răspuns:

Salot.....incearca HARDCORE-RELOADED sau Celestial-Worldwinking. Succes!

| metin2lunarismaster a răspuns:

Incearca metin2 lunaris, are 255 lv, arme si armuri care sa evolueze nu-i ce ai vrut tu dar stiu ca lunaris e mult mai tare decat privatu, in lunaris faci lv mai repede decat in private