| designerandrei a întrebat:

Spuneti-mi si mie pot juca cu volanul nfs world? Volanul se numeste Thrustmaster Universal Challenge Racing Wheel. Daca se poate spuneti-mi ce trebuie sa fac.Dau funda

4 răspunsuri:
| designerandrei explică:

Si unde intru la setari?

| bogdi22 a răspuns:

Poti,dar nu vei controla masina ca in realitate sa zic asa, adica cand tu ai sa fi cu volanul jumatate virat jocul o sa realizeze miscarea doar dupa vreo 2 secunde

| designerandrei explică (pentru bogdi22):

Nu conteaza, si ce trebuie sa fac ca sa mearga?

| bogdi22 a răspuns:

Pai sa bagi in calculator volanul si sa intri la setarile jocului la controale si in loc de tastatura sa setezi volanul iar comenzile le ia el singur(jocul)