| Zuupass a întrebat:

Salut
Stie cineva cum sa faci rost de skinuri pe lol? in afara de
Riot tristana
Alistar
Garen
Daca nu, cum poti face rost de riot points? adica la ce nivel iti da si cat?

5 răspunsuri:
| ColacMarius a răspuns:

Din pacate iti spun ca skinurile de la League of Legend nu se pot castiga, poate ca de anj nou se fac cadou un random skin dar nu poti castiga, am nivel maxim (30) si nu am castigat nici un skin... Ele se cumpara... RP-urile nu primesti, cu alea cumperi skinuri, faci rost de RP bagand bani ( reali ) in joc :/

| Zuupass explică (pentru ColacMarius):

Amice, si eu joc lol. E adevarat ca nu am lvl maxim dar iti voi spune ce stiu:
La nivel 3 iti da 400 rp la fel si la 10
Riot Tristana, Alistar si Garen (skinuri) se pot castiga
Pe youtube am gasim ca se poate castiga un skin la anivia jucand 10 meciuri in ungara, si mai primesti cv daca recrutezi jucatori.
Multumesc ca ai zis despre cea cu anul nou dar ma intrebam daca se mai pot castiga intr-un fel decat cele mentionate de mine

| ColacMarius a răspuns:

... Aia 400 rp nu i-am primit... La anivia nu știam ca

| ColacMarius a răspuns:

* nu știam ca poți câștiga skin jucând cu anivia... Ma rog, eu cat am jucat LOL nu am primit rp, doar aia de start... Nu mai stiu cați erau

| Zuupass explică (pentru ColacMarius):

Cea cu anivia a fost o pacaleala a tipului care a pus videoclipul cred, si pentru a primi rp la lvl 10 era un bug dar acum e rezolvat