| Titiriga_Bogdan_1990 a întrebat:

Stie cineva de ce imi scade frecventa la procesor? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogdanbocaful a răspuns:

Presupun ca ai Intel, pe desktop frecventa scade cu scopul de a pasta o temperatura ca mai mica si a consuma mai putin curent, nu-ti face griji i3 al meu pe desktop mi la 1.6 ghz cand nu fac nimic! Asta e nu te ingrijora.Si amd cred ca au ceva asemanator...

| Titiriga_Bogdan_1990 explică (pentru bogdanbocaful):

Da, am Intel Celeron de 1.5 ghz si cand ma joc scade foarte mult, ajunge si la 334 mhz.

3 răspunsuri:
| bogdanbocaful a răspuns:

Deci ceva e stricat la tine, in joc iti sta in 330 mhz, ar trebui sa fie invers, pe desktop cu 300 mhz si in joc cu full, ti-as sugera sa mergi la un service

| Titiriga_Bogdan_1990 explică (pentru bogdanbocaful):

O sa ma duc si la un service. Multumesc!