| Andrei_4408 a întrebat:

Salut,
Stie cineva pasii care trebuie urmati pentru a pune acea mica semnatura a canalului in colt la videoclipurile de pe youtube?
Adica acea imagine care apare la anumite canale si care are legatura cu linkul canalului.

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Imaginea o adaugi cu un editor video inainte sa uploadezi filmuletul, mai apoi la Youtube ai un meniu pe acolo sa adaugi un link pe videoclip. Succes!

| Andrei_4408 explică (pentru MadalinNedelcu):

Nu e asa si iti zic si dc pentru ca ca in momentul in care te duce cu clicul pe ea face un shine asa (capata un pic de contrast) si nu merge... se face intr-un anume mod dar nu stiu eu cum