| Boticiu_Radu_1985 a întrebat:

Salut.Stie cineva un metin2 pvm hard cu drop cufere clare de luna ( dropul sa fie mare ) ratele intre 150-500% cu iteme +0 in shop, bonusurile nu la magazin, sa cada din cuferele clare de luna, P -urile ni le facem noi, cartile sa cada la metine si ss-urile, exo si citit concentrat din cuferele clare.Stiti voi.

4 răspunsuri:
| cristii321312312 a răspuns:

Buna acesta este Metin2Alpha!
Informatii-rate:EXP:100% DROP:50% YANG:50%
Este un server pvm hard care abia s-a deschis cu staff profesionist si care fac update-uri dupa placul playerilor.
Unde ne puteti gasi?
Site:metin2alpha.ga
Metin2Alpha este un server hostat 24/24.V-a asteptam cu drag!

| Anonimuss6996 a răspuns:

Stiu doar un server ce respecta toate cerintele de mai sus si anume Metin2 Elyps
Site:http://metin2.elyps.ro/index.php

| Boticiu_Radu_1985 explică (pentru Anonimuss6996):

Metin2 Elyps are iteme+0 in shop si drop cufere clare?

| Boticiu_Radu_1985 explică (pentru Boticiu_Radu_1985):

E inchis elyps