| NoName9797 a întrebat:

Salut, sunt in cautarea unui joc ( cu toate ca nu exista exact cum imi doresc ) caut un joc gen Perfect World, Metin 2 imi place sa fiu ninja arcas si ma gandeam poate ati putea sa imi dati niste idei de jocuri sa fie calumea arcasu sa fie skill-uri smechere etc. Dar altele in afara de Terra, Perfect world, Metin 2, Cabal. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ErickEmil a răspuns:

Exista peste 10.000 de jocuri de acest gen, cauta de exemplu : Rift, RaiderZ, Wow, Guild Wars 1/2. daca nu-ti place nimic din acestea iti mai pot spune.

2 răspunsuri:
| vladut91 a răspuns:

Impuscaturi
Cs 1.6
Cl Of Duty
Fotbal
Fifa
Metine...
TuvsPC/Unprt
dragon ball z budokai tenkaichi 3
Mortal kombat
Bomberman
CuMasini
Gta3
Gta SanAndreas

| ErickEmil a răspuns (pentru vladut91):

Din pacate atate jocuri mai stiu "Gameri" de azi. Doamne fereste-ma!