| Lipicii a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un joc si ma gandeam la Metin. Daca ati putea sa ma ajutati sa caut un metin in afara de ro sau thinking ceva mjt care poate fi si in romana. Dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| ChiOooo a răspuns:

Joaca 2 saptamani metin2ro ca sa te inveti ca sa stii pe privat.si joc metin2 privat ro e www.metin2gx.ro

| kokolino94 a răspuns:

Singurele private in limba romana sunt metin 2 gx si metin 2 tim...
Dar cum a zis si OnlyTheStrong e mai bine sa incepi cu metin 2 RO ca sa stii cum stau lucrurile, sa te inveti cum se zice...
Sau daca vrei imi dai mesaj cu id-ul si te ajut eu cu iteme si chestii de genulhappy
Bafta la jochappy

| alyball a răspuns:

Hmmm jocuri misto eu unu joc imperiaonline pe diferite servare e un joc in timp real de strategie online.Incerca-l daca esti fan al strategiilor se merita, www.imperiaonline.org

| Razvan1_4095 a răspuns:

Eu joc metin2bm e foarte frumos si e si un romana eu am jucat 1 an si apoi am vandut contul. daca iti place sper sa imi dai funda.si apropo e mai frumos decat gxwinking

| Aniela333 a răspuns:

Eu am cont de 2 ani jumatate pe www.ladypopular.ro si inca nu m-am plictisit de el. Daca esti fata o sa ti se para interesant