| NoNamemartes a întrebat:

aceasta bicicleta rezista la sarituri https://www.emag.ro/......DF7TSDBBM/ sau dati-mi voi o bicicleta care rezista la asa ceva gen sa sar cu ia si de munte pana in pretu ala.

Răspuns Câştigător
| YahWav a răspuns:

Pana in pretul acela, nu prea gasesti o bicicleta buna de sarituri si trasee prin padure, e unde-va la 4500lei sau chiar peste daca vrei ceva care sa te tina.
Tot ce vezi pana in 2000 sunt doar de oras, nimic special. Bafta, mai aduna langa banii aia si poate gasesti ceva cat de cat ok, sau mergi pe varianta second-hand acolo la sigur vei gasi.