| NoNamemartes a întrebat:

mi am comandat si eu aceasta bicicleta https://www.emag.ro/......DF7TSDBBM/ cu roata de 27, 5 apoi am vazut ca e si cu roata de 29, cu cat e mai mare?, sau pot sa imi cumpar eu roata de 29? dau funda!

3 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

E mai mare cu 1.5 inch. De ce ai vrea sa iti cumperi roata de 29?

| NoNamemartes explică (pentru Mihai1810):

Ma refeream in cm, ca asa vreau.

| Mihai1810 a răspuns (pentru NoNamemartes):

E greu rau sa inmultesti cu 2.54 sa iti dea in cm sau sa scrii pe google 1.5 inch in cm. "ca asa vreau" un raspuns foarte inteligent. Poti sa iti cumperi linistit si 3 roti de 29 doar ca nu se vor potrivi pe bicicleta.