| loftride a întrebat:

Acum 2 zile cineva mi-a dat report pe facebook ( nu stiu cu ce motiv), ei bine de 2 zile incerc sa-mi recuperez contul. Fac toate demersurile dar la final dupa ce bag toate tagg-urile corecte ( intru de pe alt fb si verific intotdeauna tagg-urile ), imi apare la final aceasta eroare. " Please Complete a Security Check

No verification methods are currently available. Please come back later. " aici : https://www.facebook.com/checkpoint/. Cine ma poate ajuta mai detaliiat va rog. Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TeddyPaul a răspuns:

Pai si nu iti scrie nimica? Cand va disparea suspendarea sau ma rog ce iti arata?

| E30turbat a răspuns:

N-ai ce sa faci, cand cineva iti da report iti blocheaza contul pe o perioada de o saptamana daca nu ma insel, asa am patit si eu.