| hermione a întrebat:

Am nevoie rapida de ajutor! La un cont pe facebook mi s a intamplat ceva. Eram online si deodata mi s a inchis si cand am intrat imi scria asta Please complete a security check
No verification methods are currently available. Please come back later. si mia u dat un test sa recunosc persoana din poza( adica poze de la prietenii mei) dar cum am si multi necunoscuti nu am ghicit...si acum contul e blocat..nu pot intra! Ce sa fac?

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Se pare ca unul dintre ei te-a reclamat administratorilor pentru ceva, e bine sa te adresezi lor vezi acolo unde scrie Ajutor intra si spune-le ce ti s-a intamplat! O zi buna.