| Pupsik22 a întrebat:

ajutati-ma va rug nu imi merge audio la pc acolo jos imi arata un x si imi skrie No audio Output Device is installed am dat resinstal la driver si tot nu-mi merge va rog ajutati-ma Funda!

3 răspunsuri:
| Lindoro a răspuns:

Du-te la Properties de la My Computer, Hardware, Device Manager, Sound, video and games controllers ii dai click si vezi ce lipseste de acolo.

| Pupsik22 explică (pentru Lindoro):

Acolo este numai High Definition Audio Device

| Lindoro a răspuns (pentru Pupsik22):

Si arata vreun semnul exclamarii pe acolo? Ai instalate driverele de la placa de baza?