| Rony56 a întrebat:

am 11 ani si intru in clasa a 5 a. de mai de mult ziceau colegii in a 4 a de san andreas nu stiu ce si mi l-am luat. il am acum si l-am terminat. bine deci m-am uitat dupa pe youtube la niste filmulete cu gta 4 si mi-a placut. mi l-am luat dupa aia am dat inca o intrebare si de ce nu merge ca am lag. si utilizatorul "neluL"mi-a zis ca placa video nu-i buna etc. eu nu stiu cum sa o schimb pentru gta iv am Toshiba sattelite l500 dar chiar nu stiu cum sa schimb sa imi mearga. si cred ca una pentru gta iv costa vreo 5 milioane si de unde sa am eu atatia bani. sad si nici nu stiu cum se monteaza. ce sa fac?

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie dxdiag la run acolo si dai la display si spune-mi ce placa video ai

| Rony56 explică (pentru anonim_4396):

Display: http://tinypic.com/view.php?pic=6e1892&s=5
system: http://i39.tinypic.com/21oziaf.png
si eu and dau pe ele SUNT MARI..bine acum am windows 8

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rony56):

Pai sistemul tau nu e de gaming

| Rony56 explică (pentru anonim_4396):

Hai serios? am jucat call of duty 1, 2, san andreas, red faction, vice city, liberty city, desert storm fifa 8, 9, 10, toate delta force-urile, CS, octodad si uooohoohoo multe altele. chestia e de la placa video dar ce dracu ziceam cum sa imi iau si cum se monteaza

| c0ton a răspuns (pentru Rony56):

Se refera ca nu e de jocuri noi omule. Doar de jocuri vechi.

| Rony56 explică (pentru c0ton):

Doar placa video e de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hohoho laughing Eu am placa video de 4 GB, si merge struna. Cam 75 de euro una, ia-ti si tu si o sa-ti meargawinking

| Rony56 explică (pentru anonim_4396):

Si cum sa iau? mama si tata "mai bine iti iau bicicleta", in plus nu stiu cum se monteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rony56):

Atunci cumpara'ti alt calculator

| Rony56 explică (pentru anonim_4396):

Si de unde dracu bani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rony56):

Nu juca Gta atunci

| Rony56 explică (pentru anonim_4396):

DAR VREAU sa-l joc. Am vazut ca e PREA misto!