| Rony56 a întrebat:

De ex. daca imi cumpar o placa video pentru un Toshiba sattelite l500, pot sa o bag in laptop, daca da, cum se monteaza?

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Citeste aici despre placile video laptop si pe urma du-te in service sa vezi daca la al tau se poate schimba. Din cate stiu, nu.
http://www.laptopulmeu.net/......-integrat/

| SouLIce a răspuns:

Din cate am vazut pe net laptopul despre care vorbesti nu are placa video dedicata cel mai probabil nici nu ii poti pune una

| Rony56 explică (pentru SouLIce):

Pf. daca imi iau un monitor sa zic asa... la un calculator placa video se pune in tabla aia unde-s toate, sau la monitor?

| SouLIce a răspuns:

@Rony56 la un pc placa video se pune in lotul pci e de pe placa de baza, nu se pune in monitor