| BlueSquare a întrebat:

Am instalat de curand Minecraft-ul si am observat ca versiunea 1.7.2 nu-mi merge. Adica intru pe el si imi merge sacadat rau de tot. Dau din mouse si trebuie sa astept o gramada ca sa se miste imaginea, dar, celelalte versiuni 1.7.2 sau 1.7.4 sau celelalte mai noi nu imi merg, insa1.6.4 imi merge ok fara lag si nu cred ca e asa de mare diferenta de la 1.6.4 la 1.7.2.
Daca stiti cum sa ma ajutati va rog e urgent! Dau funda!
Ps:Am incercat si optifine si setarile la minim si tot nu merge! HELP ME!

Răspuns Câştigător
| karstadt a răspuns:

Probabil e de la placa video cere opengl 2.1 si tu o ai de 2.0 problema asta o am si eu daca gasesc geva te anunt