| R4V3N a întrebat:

Am jucat mai demult pe un sv de Metin2 PvP. Parca dadea si lv din start. Si mergeai in oras si erau iteme 2012-2013-2014 la magazin. SI le luai de la lv care il aveai atunci. La fel si armele. Nu stiti cum ii zice? Dau Funda+Vot!

3 răspunsuri:
| Nick2012 a răspuns:

Scrie pe google metin2 PvP îl găseşti repede happy
Baftă! happy big grin
Fundă thinking puppy dog eyes happy big grin star

| R4V3N explică:

Nu e ala ca mie imi zice ca ala e virusat. Deci avea iteme 2012-2013-2014 la magazin aproape gratis.

| Masaaky a răspuns:

Este.
Metin2 Hammer Sunt multe arme si armuri.Care nu se baga pe celalalte metine obisnuite.