| R4V3N a întrebat:

Cine imi poate da un server file pentru metin2 (sa aiba mc) cu iteme noi 2012-2013-2014? Dau Funda si va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

La navigat ca sa te conectez.
Numele (orice nume)
IP.100 la sfarsit
parola:correcta
Iar la xampp tot la fel.(la xampp nu trebuie sa ai blocat porturile 3306, 8080 si 80.

12 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Un astfel de client care chiar mi-a placut a fost ala 3.7 by abesgaara. Dar de atunci au aparut iteme noi si s-ar putea sa fi ramas in urma. Totusi eu zic sa-l incerci

| R4V3N explică:

Acela il folosesc! Imi poti spune cum sa fac sa mearga NPC-urile (cand dau click pe ele sa se intample ceva) si de ce toate au nume chinezesti te rog?