| Costin1310 a întrebat:

Am jucat transformice cateva zile pe steam si acum nu ma mai lasa sa dau log in si zice la parola "invalid" chiar daca eu pun parola buna si stiu ca aceea este.Nu ma lasa sa dau forgot password si zice "cererea a expirat".Ce sa fac ca sa-mi recuperez contul?

1 răspuns:
| icmitea a răspuns:

E usor ca joc si eu daca vrei si chiar nu poti sa o faci ar fi bine sa contactezi un hecker sa iti sparga contul si sa iti dea parola sau poate incerc sa rezolv eu contacteaza-ma cand sunt online pe transformice ma cheama Ioana2005