| Catheriinne a întrebat:

Am un id la care intr-o seara a iesit singur. Am scris id. ul parola si zicea ca nu e buna... Bun. am accesat yahoo si am dat la forgot my password si am scris datele personala etc. Si mi-a aparut la urma : deocamdata contul d-vs. este expirat va rugam sa reveniti peste 12 ore. Am scris id. ul si parola a doua zi si tot nu mergea. Va roooog! ajutati-ma sa-mi recuperez parola! Dau fundita si vot! :*

1 răspuns:
| Honeybunny a răspuns:

Fa'ti altul. intre timp mai verifica daca merge, daca in 2, 3 zile nu merge atunci nu va mai merge niciodata, n'ai ce facesad