| David_Pavel_2000 a întrebat:

am launcher-ul de la TeamExtreme de 1.8.8.Dar e faza ca atunci cand vreau sa ma joc pe mc apare scrisul acela cu minecraft iar apoi dispare, am mai incercat si varianta de a sterge tot din %appdata% si tot nu merge *Funda pentru cel care m-a ajutat *

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Pe TPU nu se incurajeaza pirateria, eu ti-am dat o varianta asa, ca intre useri, dar varianta cea mai buna e sa-ti cumperi un cont premium si sa folosesti launcherul oficial.

2 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Incearca sa iei alt launcher, recomand sa-ti iei unul cu moduri integrate, de exemplu sunt launchere care au un mod care iti ofera mai multe setari pentru a avea fps mai mare.

| David_Pavel_2000 explică (pentru PrunaPătrată):

Un link?

| PrunaPătrată a răspuns (pentru David_Pavel_2000):

Pe TPU nu se incurajeaza pirateria, eu ti-am dat o varianta asa, ca intre useri, dar varianta cea mai buna e sa-ti cumperi un cont premium si sa folosesti launcherul oficial.