| paul55 a întrebat:

happy

Am multa experienta in minecraft si m-am gandit sa mai joc cu cineva adica sa facem un co-op, nu neaparat sa filmam, dar sa fim 2, 3, 4 chiar 5, si apropo, am foarte multa experienta in adus de lemne, minerit, si idei pentru case frumoase si ferme.

Va astept si tin sa precizez ca nu am server si nici skype dar pot da adresa de email si, daca chiar or fi nevoie imi voi face si skype daca chiar este ceva serios.

big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin

3 răspunsuri:
| MixGaming a răspuns:

Eu vreau sa joc cu tine si m-ai stiu inca un baiat numai sa gasim pe cineva care sa stie sa faca server sau poate chiar sti tu, id Mixx.Gaming@yahoo.com si skype : mixxgaming. Te anunt ca iti trebuie skype trebuie sa discutam ce vom face si cum vom face!

| paul55 explică (pentru MixGaming):

Bine, eu chiar nu stiu ca toti prietenii si cunoscutii mei nu joaca minecraft, ca au calculatoare, pfff, si le face mult lag si nu le place, si de asta caut pe cineva, si cu skyp-ul, sa ma anunti ca imi fac, si sa ma mai anunti si cand gasesti pe cineva care sa ne faca sv. Te rog frumos ca m-am plictisti sa joc singur.

| paul55 explică (pentru MixGaming):

Si apropo, id-ul meu este: carbon_alex5@yahoo.com