| Siimona a întrebat:

Am windows xp daca vreau sa instalez vga driver pentru vista merge? Am vga driver si pentru xp dar nu mi se instaleaza... Fundawinking!

3 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Ai nevoie de unul compatibil pentru Windows Xp.
Click dreapta My Computer> Properties și click pe Device Manager http://www.tau.ac.il/......anager.png
Cauți display adapters și dai uninstall, dai restart la PC și ți se reinstalează automat.
Dacă nu, poți încerca și cu DriverPack Sollution, le actualizează automat.
Sper că ți-am fost de folos!

| Siimona explică (pentru DDCC):

Da... dar nu gasesc Device Manager. oricum multumesc.

| Siimona explică (pentru DDCC):

Am gasit. dar tot nu merge... straight face