| qwertylovet a întrebat:

am si eu nevoie de hack. pentru un joc s4 league. De fapt am hackul dar nu stiu sa-l instalez. Daca puneti intrebari de ce vreau sa-l folosesc. al folosesc ca ma tot enerveaza hackari de pe joc ori ce mapa intru hack hack si iar hack! daca stie carevea cum se instaleaza x7 loader spuneti-mi si funda adresa skype : mihai3888 key bye

3 răspunsuri:
| Perversul69 a răspuns:

Poi...la mine nu trebuie de instalat
il descarc si intru in mapa cu hack.De acolo intru in hack, in joc, si, Enjoy big grin

| qwertylovet explică (pentru Perversul69):

Salut happyAm uitat sa sterg mesaju e vechi...Dar am hack. happy vroiam sa vad ce raspunsuri primesc smug

| Perversul69 a răspuns:

Apropo, cum esti scris pe S4 League?big grin...sa jucam impreunahappy