| YunoGasaiEceaMaiTARE a întrebat:

Care stie un metin2 care sa respecte cerintele:
1) sa aiba nu prea multe evoluari vreo 3-4-5
2)in v4 si in mape speciale sa nu cresti ca dra*u(incet)
3)sa nu ceara absolut nimic la evoluare nici bani nici iteme.
4)sa aiba din astea : scut,cercei,colier,bratara, papuci, coif-uri epice la shop si sa nu coste peste 50kk.
5)sa aiba otel si battle la shop.

Daca vreti sa raspundeti gen : prea multe, nu stiu, sau insulte mai bine nu raspundeti.

3 răspunsuri:
| Rawrrr69 a răspuns:

Metin2 european

| YunoGasaiEceaMaiTARE explică:

Imi pare rau dar le-am jucat blondu daca nu mai raspunde nimeni ai funda k?

| ativreavoisastiti a răspuns:

Frate nu o sagasesti astfel de metin mai bine incearca apollo respecta cateva din cerintele tale 1 2 4 5