| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU:am o intrebare, joc league of legends de ceva vreme si nu stiu ce erou sa-mi cumpar ma gandeam la jax dar nu stiu sigur daca este bun,ma puteti ajuta cu ponturi,sfaturi si poate niste builduri(runes,masters, etc). Multumesc

Răspuns Câştigător
| All3x4You a răspuns:

Salut prietenewinking si eu sunt cam la fel de indecis ca tinewinking dar am urmarit mai multe jocuri ranked e enorm de bun Jax solo top sau jungle depinde ce-ti place sa jocihappy Daca vrei build-uri bune scrie pe google : jax build lol pro si o sa-ti apara acolo diferite build-urihappy Eu joc cu Talon de ceva vremehappy Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Albarescul24 a răspuns:

Salut,Championi buni...hmm...
Pai uite un top 10:
1.Zed
2.Yasuo
3.Vayne
4.Jinx
5.Draven
6.Xherath
7.Nasus
8.Katarina
9.XinZhao
10.Teemo

Daca vrei Builduri de maestrii si de itm contacteaza-ma pe Email!
Rodby_arca2002@yahoo.com
Funda?