| Mitzzăăă a întrebat:

am o intrebare. Scuzati ca am gresit categoria, dar tot despre PC e.

Am windows XP si vreau sa il schimb in Windows 7, dar eu am Kaspersky 2013 licentiat inca 189 de zile, si intrebarea mea este daca instalez windows-ul [ Nu prin upgrade ] mai pot activa key-ul?

Răspuns Câştigător
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Daca key-ul e cumparat, sau e obtinut pe cale oficiala, vei putea, dar daca e de pe net gasit sau de altundeva, nu.

| Mitzzăăă explică (pentru xxxCARBONxxx):

Pai, nu eu am cumparat, un parinte mi-a cumparat. Am inteles ca o cumparat pentru mai multe PC-uri.

| Mitzzăăă explică (pentru xxxCARBONxxx):

Anyway, incerc in momentul asta. Il voi instala sa vad daca merge, daca nu asta e. Dupa ce il instalez iti dau funda ca acum nu imi arata happy