| pepe00001111 a întrebat:

am o intrebare si eu daca am pe dvd windows 7 si eu am un calculator mai rabla(mai vechi) ar merge sa pun pe el windows 7 si daca as putea pune trebuie sa instalez si drivere sau le are gata instalate( windowsul are 2.6 GB

3 răspunsuri:
| xxxCARBONxxx a răspuns:

Ar merge, doar ca windows 7 consuma aproape 1GB ram, si daca PC-ul e cam veki, o sa mearga foarte greu. Pentru asa pc-uri ar fi mai bine Windows xp

| cataliniQ a răspuns:

Poi... Iti merge, nu conteaza ce PC ai. Pur si simplu instalezi windowsul si dupa asta, instalezi drivere-le. P.S : Nu are drivere-le instalatewinking

| AbstractShade a răspuns:

Pai dupa cum arata presupun ca este doar windows