| Catalin25999 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Peste cateva zile o sa-mi cumpar o noua placa video de la eMAG. Eu acum am instalate drivere de la placa video cea veche gt 8500 si dupa ce imi pun placa video cea noua trebuie sa instalez drivere-le pentru placa video de la asta noua sau merg si alea vechi?

Răspuns Câştigător
| xBlaise a răspuns:

Ce placa iti iei de la eMAG, daca iti iei aceeasi merg, dar daca iti iei alta trebuie reinstalate fiindca nu sunt compatibile