| daniel2134 a întrebat:

Salut TPU, am o mare problema cu samp-ul. Mi l-am instalat si cand intru pe samp si dupa pe un server nu mi se intampla nimic si imi sterge fisierul samp din folder. Ajutor va rog!

3 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Eu am dat de numai handicapați pe samp ăla când l-am descarcat cu gta San Andreas sunt mulți copii care te înjură și te face în tot felul din nimic numai copii nu sunt ăia dacă ii auzi cum vorbește o sa rămâi mască de nervi l-am și șters mi-era scârbă cu adevărat sa mai aud ce scoate handicapați aia de copii pe gură.

| daniel2134 explică (pentru 1997onur):

Eu nu am dat de asa playeri pana acum, si care e sensul acestui raspuns, pe mine nu ma ajuta cu nimic sincer...

| vilaflorin a răspuns:

Salut,Reinstaleaza gta san andreas ul după alt site și încearcă din nou! Daca nu merge, dezactivează anti-virusul, Descarcă Driver Booster, caută o cheie pe YouTube ca efectiv sunt peste tot cheile de licența gratuit si Actualizează toate driverele si dacă nu merge instaleaza Descarcă asta și instalează și sigur v a merge
https://www.techpowerup.com/......ll-in-one/ amp