| RiZeRy a întrebat:

Am o problema la gta samp l-am instalat si cand intru pe un server imi da alb ecranu de ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pc-ul tău îndeplinește cerințele de sistem recomandate pentru rularea acestui joc? Ai copiat crack-ul? Revino cu un mesaj!

| RiZeRy explică (pentru anonim_4396):

Cum copiez crackul? Si nici nu am crack.Si de unde il instalez crackul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RiZeRy):

Scrii pe internet „Download crack GTA SAN ANDREAS", după ce îl downloadezi ( este o pictogramă de la gta, așa arată ) îl copiezi în folderul în care ai descărcat GTA SAN ANDREAS și dai să se înlocuiească imaginea respectivă. Succes!

| RiZeRy explică (pentru anonim_4396):

Niciunde u-mi apare download. Oare de ce?

| RiZeRy explică (pentru anonim_4396):

Imi dai id-ul tau de messenger te rog?crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru RiZeRy):

Verifica „Mesaj privat" îl găsești acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut aceeasi problema. Iei un alt crack sau reinstalezi GTA San Andreas, apoi reinstalezi Sa:Mp si te joci. Pa

| RiZeRy explică (pentru anonim_4396):

Nu merge man si inca ca nu stiu sa reinstalez sam si gta san andreas.Ca cineva mi-a facut samul si san andreasul.

| RiZeRy explică (pentru anonim_4396):

Nu vintelegi ma?