| gabrielsenzual a întrebat:

am o mare urgenta!

Mi-am luat si eu Euro Truck Simulator 2 si imi da eroarea asta :Euro Truck Simulator 2 - Steam has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience (in traducere Euro Truck Simulator 2 - Steam a întâlnit o problemă și trebuie să se închidă. Ne cerem scuze pentru neplăcerile create) si nu stiu de ce. Nu zice nimic de placa sau de altceva! Totusi eu zic ca se poate rezolva sa mearga si mie odata Euro Truck!

P.S: Uitati si poza care imi apare cand il deschid : http://i.imgur.com/7y04qYu.png

ATENTIE: Nu l-am cumparat. L-am luat dupa un site da nu are legatura asta pentru ca mai am niste prieteni care tot dupa net l-au luat dupa acelasi site si ii merge!

Dau FUNDA celui care stie!

1 răspuns:
| serby2003 a răspuns:

Pai poate ai placa video slaba sau putin RAM. ETS2 necesita cam 2 GB RAM in orice caz incearca sa il descarci full de aici ai nevoie de winRAR: https://mega.co.nz/#! gtwVhSqC! OblUbnA6ylqCdnAB6PSsJWEEjN87yCSCwL4XIsOY5rw
dai pe download to your computer
eu de acolo l-am descarcat si merge perfect ai si key-ul si tot