| gabrielsenzual a întrebat:

am o mare urgenta!
Mi-am luat si eu Euro Truck Simulator 2 si imi da eroarea asta :Euro Truck Simulator 2 - Steam has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience (in traducere Euro Truck Simulator 2 - Steam a întâlnit o problemă și trebuie să se închidă. Ne cerem scuze pentru neplăcerile create) si nu stiu de ce. Nu zice nimic de placa sau de altceva! Totusi eu zic ca se poate rezolva sa mearga si mie odata Euro Truck!
P.S: Uitati si poza care imi apare cand il deschid : http://i.imgur.com/7y04qYu.png

Dau FUNDA celui care stie!

3 răspunsuri:
| iupdpcvm a răspuns:

L-ai cumparat?

| gabrielsenzual explică (pentru iupdpcvm):

Nu l-am cumparat!
L-am luat dupa net dar nu are asta trebuie pentru ca il are si niste prietenii si ii merge lor!

| gabrielsenzual explică (pentru iupdpcvm):

L-am luat dupa net dar nu are asta nici o treaba ca am niste prietenii care l-au luat tot de pe net si ii merge perfect!