| Protegent a întrebat:

Am o mica problema, am un laptop cu Windows 10 Pro preinstalat si azi-dimineata i-au venit niste update-uri (unul era pentru Securitate Windows, altul pentru Conexant SmartAudio HD etc.). Dupa ce le-am facut, am bagat castile in laptop, dar problema este ca in loc sa imi apara atunci cand reglez volumul "Headphones" imi scrie "Speakers". Se aude in casti, dar cand vreau sa reglez volumul de la ele, il reglez pe cel de la difuzor. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

E funcțional: ori îl lași ori dezinstalezi ultimul update

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică poți regla volumul sau nu?

| Protegent explică (pentru sierra1):

Il pot regla, dar faza e ca daca bag castile, cand vreau sa reglez volumul castilor, il reglez pe al diduzorului(nu scrie Headphones, ci Speakers). Practic, cand reglez volumul din casti, reglez si volumul din difuzor.

| sierra1 a răspuns (pentru Protegent):

E aceeași sursă dar cu ieșiri diferite

| Protegent explică (pentru sierra1):

Pai si ce pot face? Sa il las asa?

| sierra1 a răspuns (pentru Protegent):

E funcțional: ori îl lași ori dezinstalezi ultimul update