| adriiiann a întrebat:

Am o problema cand vreau sa folosesc GTA San Andreas. L-am instalat recent de pe moduri.ro si cand intru in el, in story mod nu imi pot folosi rezolutia optima si decat cea de 4:3 -__- si nici nu am coloana sonora in misiuni adica vocea de la personaje, totul se produce pe mute chiar daca am volumul dat la maxim. Ma poate ajuta cineva?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 4NON1M2004 a răspuns:

Problema cu rezolutia se rezolvă samp add-on de pe modiri.ro dar dacă vrei să meargă și audio instalează-ți rockstars luncher că GTA SA este gratis și chestia cu rezoluția fă cum ți-am zis mai sus.
Sper că ți-am fost de ajutor.

| adriiiann explică (pentru 4NON1M2004):

Salut! Am rezolvat cu relolutia big grin. In story mod tot nu am sunet (vocile personajelor), am descarcat si rockstars luncher si tot nu are, poate mai ai o solutie sau o sa caut pe internet. Mersi fain!