| LegolasYTG2 a întrebat:

SALUT TPU! Am o problema cu CS:GO SI CS:S.dar mai sunt si alte jocuri. Mereu cand intru in cs imi apare in consola chestia ast asi nu stiu cum sa o rezolv:Failed to load gamerulescvars.txt, game rules cvars might not be reported to management tools.
Parent cvar in client.dll not allowed (weapon_max_before_cleanup)
Parent cvar in client.dll not allowed (weapon_auto_cleanup_time)
Parent cvar in client.dll not allowed (snd_max_pitch_shift_inaccuracy)
Parent cvar in client.dll not allowed (steam_controller_haptics)
Parent cvar in client.dll not allowed (mp_endmatch_votenextleveltime)
Parent cvar in client.dll not allowed (mp_verbose_changelevel_spew)
Parent cvar in client.dll not allowed (cl_remove_old_ugc_downloads)
Particles: Missing 'particles/money_fx.pcf'
maxplayers set to 64
Loading Game State Integration: gamestate_integration_overwolf.cfg
Loading Game State Integration: gamestate_integration_overwolf2.cfg
Steam config directory: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\platform\config
Particles: Missing 'particles/money_fx.pcf'
--- Missing Vgui material vgui/store/store_item_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_item_bg_highlight
--- Missing Vgui material vgui/store/store_item_sel_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_item_pickup_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_preview_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_bottom_bar_button_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_bottom_bar_button_highlight_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_default_dialog
--- Missing Vgui material vgui/store/store_backpack_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_backpack_bg_highlight
--- Missing Vgui material vgui/store/store_discount_corner
--- Missing Vgui material vgui/store/store_preview_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_tooltip_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_tab_selected
--- Missing Vgui material vgui/store/store_tab_unselected
--- Missing Vgui material vgui/btn_econ_blue
--- Missing Vgui material vgui/store/button_econ_blue_over
--- Missing Vgui material vgui/store/store_backpack_bg
--- Missing Vgui material vgui/store/store_backpack_bg_highlight
CGameEventManager::AddListener: event 'coop_mission_end_stats' unknown.
Unknown command "cl_thirdperson"
Unknown command "tr_best_course_time"
Unknown command "tr_completed_training"
Unknown command "weapon_accuracy_logging"
Unknown command "cl_teamid_min"
Unknown command "cl_teamid_max"
Can't use cheat cvar cl_teamid_overhead in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Can't use cheat cvar cl_teamid_overhead_maxdist in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1.
Loaded default network config file. Loaded revision 105 OK
Loaded cached network config file. Loaded revision 106 OK
Starting ping measurement
Unknown command "cl_thirdperson"
Unknown command "tr_best_course_time"
Unknown command "tr_completed_training"
Unknown command "weapon_accuracy_logging"
Telling Steam it is safe to update the app
Router 205.196.6.135:27021 is going offline in 574 seconds
Got network config from CDN. Data contains revision 106, not newer than current revision 106; ignoring.
Failed to read the default inventory image file (materials/icons/inventory_icon_quest.vtf)
Failed to read the default inventory image file (materials/icons/inventory_icon_campaign.vtf)
--- Missing Vgui material vgui/.\vgui\maps\menu_thumb_default
--- Missing Vgui material vgui/.\vgui\maps\menu_thumb_default_download
Failed to communicate with routing cluster 'tsnm'.
Failed to communicate with routing cluster 'pwj'.
Failed to communicate with routing cluster 'sham'.
Failed to communicate with routing cluster 'lax'.
Communications with routing cluster 'pwj' established.
Communications with routing cluster 'lax' established.
Communications with routing cluster 'tsnm' established.
Ping measurement completed
Error getting avatar image: playerID(19644155), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(387093721), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(349893917), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(19644155), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(387093721), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(349893917), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(19644155), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(387093721), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(349893917), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(19644155), iIndex(65535)
Error getting avatar image: playerID(387093721), iIndex(65535)
Deci care e solutia? va rog mult...si dupa ma scoate din joc dupa vreo 5 minute

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cumparat CS:GO-ul?

| Catalin175 a răspuns:

Incearca sa stergi toate fisierele si apoi sa il reinstalezi poate merge. Sper ca ti-am fost de ajutor.