| Sackjuice a întrebat:

am o problema cu jocul Counter-Strike 1.6:
Defiecaredata cand intru pe un server mi se blocheaza... crying
Nu am mai jucat cs din cauza asta de vreo 4 saptamani crying
Ma puteti ajuta va rog?

5 răspunsuri:
| SpEed07 a răspuns:

Scoate toate cfg-urile si toate modurile de cutite sau altele ce mai ai! Adica sa fie full vanilla! Sau fai pur si simplu o reinstalare! Daca nu incearca sa iei Cs LanT ca e cel mai bun cs pe care l-am folosit eu!

| Sackjuice explică (pentru SpEed07):

Nu am nici un mod de cutite

| Mihail2020 a răspuns:

Primul lucru sa inveti sa scrii.
2 Descarca al conter strike cel mai bun cs si merge fara sa blocheze este Conter-Strike Warzone.
Nu se blocheaza merge Lan, Net si nu se blocheaza cand intri si joci internet si lan! Aicea este problema de la Conter de la joc cel mai bine este sal ei pe asta nu se blocheaza am avut rezultate foarte bune cu Warzone nota de la 0-10 este de 9.25?

| Nemesis2012 a răspuns:

CE sfaturi proste... reinstaleaza-l ia Lantfinal si apoi inainte sa intri pe server ctrl+alt+delete dai pe cs dai clk drp go to proceses si apoi stabilire prioritate si dai peste normal si va merge mult mai bine baafta fundoi?

| SpEed07 a răspuns (pentru Nemesis2012):

De ce sa schimbe prioritatea? Ca sa lucreze mai mult procesorul, care cred ca e cel putin peste 1.8, sa lucreze pentru un joc de 1ghz procesor? E ceva legat de conexiunea la server! Tu nu vezi ca dai sfaturi proaste!? Sunt in TPU din 2010 si nu am mai vazut asa "sfat ajutator"! NU UMBLA LA PROCESSES! Sunt multe procese care iti fac pc-ul sa ruleze! NU SCHIMBA PRIORITATILE!