| pretenas1993 a întrebat:

Sall,am si eu o problema cu counter strike mi se blocheaza cand ma joc pe net da cand ma joc cu botii nu se blocheaza cear putea fi ,am ativirus nu cred ca am virusi ,am jucat odata cu cod si mi-au dat ban permanent cred ca mi-au facut poze si mi le-a trimis ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Este din cauza faptului ca, conexiunea ta la internet nu are o latime de banda destul de mare pentru a face fata pachetelor ce trebuie transmise in timpul jocului si astfel se creeaza efectul de lag.
Mai pe romaneste nu ai net destul de bun ca sa poti juca CS pe internet.

1 răspuns: