| daimon001 a întrebat:

am o problema cu PC abia mi-am refacut windows-ul si am instalat placa video si dupa ce am dat restart la PC mi-a aparut tot ecranul negru am instalat pc de 10 de ori si tot asa dupa ce instalez placa video imi apare ecranul negru am placa ASRock. Astept raspuns va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Creyd a răspuns:

Daca prin a instala placa video te referi la driverul placii, atunci iti recomand sa cauti un driver mai nouhappy

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Impinge in mufele de la monitor si vezi daca nu t-i s-a ars placa de video.

| daimon001 explică (pentru ThEEmperoR):

Pai nu mi s-a ars. ca dupa ce fac windosusul mergi din nou