| NYCVlad a întrebat:

Am o problema cu PC-ul...ma jucam intr-o seara Call of Duty 2, si dontr.o data mi s-a stinsstraight face...am aprins inapoi si nu mai aparea nimic pe ecran, nici macar rpima fereastra care apare dupa cateva secunde dupa ce apesi butonul, monitorul nu are nimic! Am 4gb ram, procesor Pentium dual core 2.60, placa video invidia gfirce 9500gt 1gb si un hard de 320! Acum cand il aprind parca ar fi o masina cand accelerezicusor, nu miroase a ars, dar e ciudat ca nici dvd-ul nu mai merge, nu se deschide deloc sad nici macar beculetul nu se aprinde! Nu cred ca este de la joc, cod 2 nu cere cine stie ce am jucat jocuri cu cerinte mai mari pe el si au mers perfect! Va rog cine poate sa imi spuna ce ar fi, sa spuna. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| zoohan a răspuns:

Incearca sa il duci la un service sau reinstaleaza wind.

| NYCVlad explică (pentru zoohan):

Pana la urma la service l-am dus laughing, era problema de la sursa.

1 răspuns: