| jamesean a întrebat:

am o problema foarte enervanta pe laptop am luat un joc cracked si nu mergea de la 3dgame parca si acuma tot imi apare ferestre de al browser fara sa fac nimica am instalat adblock plus si tot la fel. Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

Du-te la Windows -> Control Panel -> Programs -> unninstall programs -> si cauta programe care crezi ca ti-a afectat calculatorul.

| jamesean explică (pentru Florian000):

Frate am sters tot ce cred eu ca nu e bun dar mai ma uit inca odata