| layschip a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Acum 10 minute stateam pe un site fara virusi fara nimic, nu am downloadat nimic, am Bitdefender, whatever, mi s-a blocat browser-ul Chrome, celelalte programe de pe bara de jos nu functionau, alt+del nu mergea, am mers pana la baie, m-am intors, si-a dat restart PC-ul, am stat 2 minute la imaginea in care iti apare 3 CORE, sa intri in BIOS, etc... dupa mi s-a schimbat. S-a facut totul albastru, si mi-a aparatu datele de la internet... WTF? etc. de fiecare data cand il deschid imi apare asta. ce s-a intamplat?
Windows 7, abia instalat* acuma 2-3 saptamani *, alaltaieri mi-am pus un SSD pe care am instalat windows-ul si acuma asta.
Cine ma poate ajuta? dau funda + un multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Cum albastru? fii mai explicit ce scria acolo in afara de datele de la net, sincer nu am mai auzit, stiu de blue screen of death BSOD, dar nu am mai auzit de ecran albastru cu datele de la net

| layschip explică (pentru Gabitzu246):

Il deschid iar-si si va zic

| layschip explică (pentru Gabitzu246):

Imi dai Y! M tau?

| magnificul a răspuns:

Salut.Asa crezi tu.Ieri cineva care are specialitate de a face referate m-a sunat disperat ca numai poate intra etc si totul este blocat.
1.I-am zis trage un antivirus cu licenta de aici iar daca nu reinstal windows.Succes
Nu pe toate site-urile gasesti ca aici antivirus cu licenta.
http://downloadersoftware2014.webs.com/

| Gabitzu246 a răspuns (pentru magnificul):

Ca sa ai licenta la antivirus trebuie sa il cumperi, aia nu este licenta, acela este ultimul site pe care l-as folosi ca sa descarc un antivirus.