| Unseen a întrebat:

Am o problema in legatura cu CS warzone. Inainte sa-l dezinstalez imi mergea perfect iar dupa ce l-am dezinstalat si l-am luat din nou, cand sa intru in el imi apare o eroare cum ca half life launcher s-a oprit si imi iese din el. Ce pot sa fac sa-mi mearga din nou? sad Funda

Răspuns Câştigător
| ChangeName a răspuns:

Salut!
Daca este vorba de eroarea "Half-Life Launcher has stopped working" atunci rezolvarea poate fii urmatoarea:
Click dreapta pe ".exe-ul" jocului (iconita de pe desktop)->Properties->Compatibility->Compatibility Mode si selectazi windows-ul folosit de tine.

Spor!

Daca mai ai vreo nelamurire lasa un reply.